منظره اتاق کار من!

از کار کردن زیر نور مهتابی در اتاقی که هیچ منفذی رو به بیرون نداره بیزارم. همیشه دلم میخواست اتاق محل کارم پنجره داشته باشه. دو ماهی است که به این آرزوم رسیدم و در ساختمان جدید محل کارم پنجره ایی رو به یک زمین گلف با یک دریاچه کوچولو نصیبم شده. همیشه در اوج خستگی نگاه کردن به فضای بیرون و دوردستها احساس خوب آزادی و رهایی بهم میده. یادم میاد که دوران خدمت سربازی رو هم با کمک پنجره کوچک و کثیف اداره پادگان و با خیره شدن به کوهها و آسمان در دوردستها گذراندم.چرا که زمین اطراف و پیرامون به نگاهی نمی ارزید و جز حس نا امیدی و بیهودگی چیزی به در وجودم زنده نمیکرد. امروز هوای اینجا بسیار مطبوع بود. آسمانی آبی همراه با نسیمی مطبوع و دمای 24 درجه سانتیگراد و رطوبتی کم. گفتم که این فضا و چشم انداز رو با آینده سهیم بشم!

 

/ 4 نظر / 63 بازدید
گیلیشیا

enshalla be baghiyyeye chizaii ke doos dashtin ham beresin

blue star design room

خانه طراحان ستاره آبی با هر بودجه ای تبلیغات گسترده داشته باشید طراحی سایت از 20،000 تومان به بالا طراحی بنر کلیکی 1000 تومان به بالا طراحی کارت ویزیت 2000 تومان به بالا بروشور ،کاتالوگ و... بنر چاپی متری 2400 تومان فلکسی 6900 تومان باور کردنی نیست...؟! "فقط 1بار امتحان کنید" www.bluestars.ir

رخساره

چه منظره ی خوب و چشم نوازی. آدمی که عاشق کار کردن باشه با وجود همچین منظره ای از پنجره ی محل کار ساعتها بدون خستگی غرق کارش خواهد شد.

عتا

سلام چه عجب یه سری به این وبلاگتون زدید به خونه خودتون خوش اومدین!!!