تفاوتهای ما و ایشان(9)- حقوق حیوانات
ساعت ٦:٥٥ ‎ب.ظ روز جمعه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٧  


ابتدا قصد داشتم راجع به موضوع دیگری بنویسم ولی چند لحظه پیش ایمیلی از مدیریت مجتمع اداری محل کارم  دریافت کردم که باعث شد نظرم تغییر کند. شرکت ما در یک مجتمع بزرگ اداری واقع شده که با توجه به وسعت آن شهرک نام مناسب تری برای آن باشد. فراخور موضوعات مختلف هر چند روز یکبار مدیریت مجتمع ایمیلی به تمام کارکنان شرکتهای مختلف این مجتمع میفرستد. موضوع ایمیلی که چند دقیقه گرفتم "گربه های ولگرد" بود. ازآنجا که در مورد دوست داشتن حیوانات و احترام به آنها در ممالک غربی بسیار شنیده اید قصد اشاره به جزئیات ندارم.عکس ایمیل مورد نظر را در زیر مشاهده میکنید:

 

موضوع نامه: گربه های ولگرد
 

تعطیلات آخر این هفته مجتمع ما  برنامه دیگری جهت جمع آوری گربه های ولگرد تدارک دیده است. همانطور که به یاد دارید این برنامه را اکتبر گذشته هم اجرا کردیم.
جمع آوری این هفته شامل به دام اندازی گربه ها و انتقال آنها برای انجام عمل جراحی خارج کردن رحم( در صورت نیاز) می باشد. گربه های با گوشهای کوتاه  شده که نشان دهنده انجام جراحی در دفعات پیشین هستند، بلافاصله از دام رها خواهند شد.
ابتدای جمعه شب دامها جهت جمع آوری گربه ها نصب خواهد شد. لطفا گربه ها را آزاد نکنید. غذا، آب تا هنگامیکه گربه ها به مرکز حمایت از حیوانات بی سرپرست منتقل شوند تامین خواهد شد. هنگامیکه اقدامات لازم در خلال تعطیلات آخر هفته انجام شد، گربه ها به جامعه اشان در مجتمع اداری بازگردانده خواهند شد.
بعضی از گربه های محل در حال حاضر مراحل فوق را در دفعات پیشین طی کرده اند بنابراین ما فقط نیاز داریم که گربه هایی که گوشهایشان کوتاه نشده است را به دام بیندازیم.
دلیل اینکه ما از مطلع کردن ساکنین از این اقدام این است تا گربه ها را از دامها آزاد نکنید یا اینکه با ضربه زدن به دامها باعث بسته شدن درب قفسها و بلا استفاده شدن آنها نشوید.ما  دغدغه های شما را درک میکنیم. با انجام این برنامه ما با این مشکل با انسانی ترین وجه ممکن برخورد میکنیم.
جهت اطمینان حاصل کردن از همکاری مشترک ما با موسسه مذبور، لطفا مستقیما از طریق شماره تلفنهای زیر با مرکز حمایت از حیوانات بی سرپرست تماس حاصل نمایید. در صورت داشتن هر گونه سوالی میتوانید با شماره تلفنهای زیر با  ما  تماس حاصل نمایید.


زیاده حرفی نیست ولی در ایران بسیار به ما گفته اند که غربی ها از درد بدبختی و تنهایی و بی همزبونی است که حیوانات رو دوست دارند. این امر اگر تمام حقیقت بود خانواده هایی را نمیدیدی که با داشتن شش هفت بچه چندین و چند سگ و گربه هم داشته باشند.خودمونیم ولی دقت کردید که ما هر وقت کارهای خوبی از قبیل احترام به حقوق بشر یا حیوان یا هر چیز را به هر دلیل انجام نمیدیم و یا برعکس کارهای زشتی رو مرتکب میشویم به جای اینکه درصدد دفاع و توجیه کارمون بربیایم، سعی میکنیم بگیم که دیگران هم آن کار بد را انجام میدهند یا اگر هم دیگران کار خوبی انجام میدهند به خاطر فلان  درد بی درمان است .شکل مودبانه شده یه مثل معروف میگه که" برادر من شما مایل به تماس معقدی هستی دیگه چرا ملت رو ک.و.ن.ی میکنی....

البته جسارت به دوستان همجنسگرای ذکور نباشه که از قدیم گفته اند در مثل جای مناقشه نیست....تا بعد...


کلمات کلیدی: فرهنگ ،کلمات کلیدی: آمریکا
لینک دائم لینک دائم   لینک دائم نظر شما ()   لینک دائم نویسنده: سینا     مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin